Ankor İnşaat
42
Nilüfer Ticaret Merkezi Güvenay Sk. No:5Nilüfer,34100
+90(224) 443 16 62Ankor İnşaat Ltd. Şti. 1993 yılının 10.ayında Haşim Kılıç, Şafak Aydın, Kenan Köse ve Adnan Köse ile Ankor İnşaat Ticaret olarak kurulmuş ve SİKA Yapı Kimyasalları Bursa bayiliğini alarak Gazcılar caddesinde ticaret hayatına başlamıştır. 1996 yılında Ankor İnşaat Ltd. Şti. oldu ve ticaret hayatına Adnan Köse ve Kenan Köse önderliğinde kurulduğu günden beri aynı felsefe ve anlayış ile SİKA ürünlerini tüketiciye en doğru şekilde sunmaktadır. Şirketimiz 2007 yılı itibariyle SİKA Yapı Kimyasalları A.Ş. tarafından Bursa Bölge Distiribitörlüğüne laik görülmüştür. Firmamız, yapı ve yalıtım malzemeleri konusunda yılların deneyimine sahip, güçlü ortaklık yapısı ve uzman bayileri ile birlikte kaliteli hizmeti, ticaretin etik değerlerinden ödün vermeyerek uzun yıllar sunmaya devam edecektir. Vizyonumuz : Kurumsal gelişimimizin paralelinde sağlıklı insan ilişkilerimiz ve iş tecrübemizle firmamızı sürekli geliştirmek ve bu doğrultuda bayilerimizin ve tedarikçilerimizin beklentilerini karşılayabilecek nitelikli hizmet vermek vizyonumuzdur. Misyonumuz : Vizyonumuzdan aldığımız güç ile bayilerimizin beklentilerini çok iyi kavramak, uzmanlaştığımız konularda en doğru bilgiyi bayilerimize sunarak çıkabilecek her sorunda bayilerimizin ve müşterilerimizin yanında olmak misyonumuzdur. Kalite Politikamız : Kurmuş ve yürütmekte olduğumuz kalite yönetim sistemini geliştirerek, bayi memnuniyetini sürekli artırarak bayilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilmektir.
8587Ziyaretçi
 • Yetkili Faik BİLGİN
 • Adres Nilüfer Ticaret Merkezi Güvenay Sk. No:5 - Nilüfer
 • Telefon +90(224) 443 16 62
 • Telefon ( 2 ) +90(224) 443 16 44
 • Fax +90(224) 443 16 63
 • Özel Sitesi http://www.ankorinsaat.com
 • Web Sitesihttp://ankorinsaat.Bursamport.com
 • E-Postainfo@ankorinsaat.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:30 - 18:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Güvenay Sokak

İletişim Formu
Ankor İnşaat Ltd. Şti. 1993 yılının 10.ayında Haşim Kılıç, Şafak Aydın, Kenan Köse ve Adnan Köse ile Ankor İnşaat Ticaret olarak kurulmuş ve SİKA Yapı Kimyasalları Bursa bayiliğini alarak Gazcılar caddesinde ticaret hayatına başlamıştır. 1996 yılında Ankor İnşaat Ltd. Şti. oldu ve ticaret hayatına Adnan Köse ve Kenan Köse önderliğinde kurulduğu günden beri aynı felsefe ve anlayış ile SİKA ürünlerini tüketiciye en doğru şekilde sunmaktadır. Şirketimiz 2007 yılı itibariyle SİKA Yapı Kimyasalları A.Ş. tarafından Bursa Bölge Distiribitörlüğüne laik görülmüştür. Firmamız, yapı ve yalıtım malzemeleri konusunda yılların deneyimine sahip, güçlü ortaklık yapısı ve uzman bayileri ile birlikte kaliteli hizmeti, ticaretin etik değerlerinden ödün vermeyerek uzun yıllar sunmaya devam edecektir.

Vizyonumuz :

Kurumsal gelişimimizin paralelinde sağlıklı insan ilişkilerimiz ve iş tecrübemizle firmamızı sürekli geliştirmek ve bu doğrultuda bayilerimizin ve tedarikçilerimizin beklentilerini karşılayabilecek nitelikli hizmet vermek vizyonumuzdur.

Misyonumuz :

Vizyonumuzdan aldığımız güç ile bayilerimizin beklentilerini çok iyi kavramak, uzmanlaştığımız konularda en doğru bilgiyi bayilerimize sunarak çıkabilecek her sorunda bayilerimizin ve müşterilerimizin yanında olmak misyonumuzdur.

Kalite Politikamız :

Kurmuş ve yürütmekte olduğumuz kalite yönetim sistemini geliştirerek, bayi memnuniyetini sürekli artırarak bayilerimizin istek ve beklentilerine cevap verebilmektir.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.