Aslı Kaftan Organizasyon
55
Tavşanlı Mah. Runguçpaşa Cad. No. 86/2Karacabey,34100
+90(544) 438 96 18Bursa kaftan, bursada kiralık kaftan, aslı moda evi olarak en özel gününüzde, en özel tasarım kaftan ve kişiye özel organizasyonlarımızla yanınızda oluyoruz. 10 yıl önce başladığımız bu süreçte yüzlerce gelinimizin en özel gecelerinde yer aldık. Aslı moda tasarım olarak amacımız bundan sonraki süreçte siz gelin adaylarının kına gecelerinde yanında olmak. Birbirinden şık ve tasarımı kendimize ait olan, yüzde yüz el yapımı kaftanlarımızla hizmetimize devam etmekteyiz. Son yıllarda kendimizde yapma sorumluluğunu hissettigimiz bursada kına organizasyon, bursada dans ekibimiz ve ekipmanlarımızla organizasyon işine adım attık. Siz gelin adaylarının hizmetindeyiz. Binbir telaş içinde hazırlanan, aksiliklerin hiç eksik olmadığı kına gecelerine son. Siz hiçbirşeyi düşünmeden eğlenirken tüm kına gecenizin planlamasını ve organizasyonunu biz üstleniyoruz. Bursada kaftan kiralama, bursada kaftan, bursada kına organizasyon, karacabeyde kına organizasyon ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Kişiye özel abiye dikilir. Tüm çeşitlerimizi web sayfamızdan görebilirsiniz.
14226Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
  • Servis Saatleri09:00 - 17:00
  • Servis Yerleri Tüm Türkiye Geneline Ürün Gönderilmektedir
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Atatürk ilk okulu caddesi evim avm karşısı.

İletişim Formu
Bursa kaftan, bursada kiralık kaftan, aslı moda evi olarak en özel gününüzde, en özel tasarım kaftan ve kişiye özel organizasyonlarımızla yanınızda oluyoruz.
10 yıl önce başladığımız bu süreçte yüzlerce gelinimizin en özel gecelerinde yer aldık. Aslı moda tasarım olarak amacımız bundan sonraki süreçte siz gelin adaylarının kına gecelerinde yanında olmak. Birbirinden şık ve tasarımı kendimize ait olan, yüzde yüz el yapımı kaftanlarımızla hizmetimize devam etmekteyiz. Son yıllarda kendimizde yapma sorumluluğunu hissettigimiz bursada kına organizasyon, bursada dans ekibimiz ve ekipmanlarımızla organizasyon işine adım attık. Siz gelin adaylarının hizmetindeyiz. Binbir telaş içinde hazırlanan, aksiliklerin hiç eksik olmadığı kına gecelerine son. Siz hiçbirşeyi düşünmeden eğlenirken tüm kına gecenizin planlamasını ve organizasyonunu biz üstleniyoruz.
Bursada kaftan kiralama, bursada kaftan, bursada kına organizasyon, karacabeyde kına organizasyon ihtiyaçlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Kişiye özel abiye dikilir. Tüm çeşitlerimizi web sayfamızdan görebilirsiniz.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.