Birlik Makina Prefabrik Yapı Ve Konteyner

http://birlikkonteyner.Bursamport.com
Birlik Makina Prefabrik Yapı Ve Konteyner
15
Taşlık Mah. Taşlık Sok. No :244Karacabey,34100
+90(224) 671 84 07Bursada prefabrik yapı Bursada prefabrik ev sektöründe lider firmalar arasında yer alan birlik makina 2007 yılında karacabey'de kurulmuştur. Karacabey sanayi bölgesinde tecrübeli ekibiyle prefabrik yapı ve konteyner imalatına halen devam etmektedir. Bursada projeli prefabrik yapı Faaliyet alanları; şantiye konteynerleri, ıso yük konteynerleri, prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon imalatı olarak sınıflandırılmaktadır. Bursada çelik çatı yapan firmalar. Birlik makina; geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın dünya standartlarında, kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine teçhizatına ve tecrübesine sahiptir. Bursada kiralık konteyner Vizyonumuz Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek. Misyonumuz Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları konteyner, prefabrik binalar ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmek. Kurumsal değerlerimiz Müşteri odaklılık, paylaşım ve uzlaşma, güvenilirlik, demokratik ve katılımcı ortam, insana ve çevreye saygı. Kalite politikamız Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi, iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.
8261Ziyaretçi
 • Yetkili Oğuz TURAN
 • Adres Taşlık Mah. Taşlık Sok. No :244 - Karacabey
 • Telefon +90(224) 671 84 07
 • Telefon ( 2 ) +90(533) 304 43 76
 • Telefon ( 3 ) +90(224) 676 19 03
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.birlikkonteyner.com
 • Web Sitesihttp://birlikkonteyner.Bursamport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış07:30 - 19:00
 • Servis Saatleri00:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Tüm Türkiye'ye servis
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Çamlık arkası.

İletişim Formu
Bursada prefabrik yapı
Bursada prefabrik ev sektöründe lider firmalar arasında yer alan birlik makina 2007 yılında karacabey'de kurulmuştur. Karacabey sanayi bölgesinde tecrübeli ekibiyle prefabrik yapı ve konteyner imalatına halen devam etmektedir.

Bursada projeli prefabrik yapı
Faaliyet alanları; şantiye konteynerleri, ıso yük konteynerleri, prefabrik bina ve çelik konstrüksiyon imalatı olarak sınıflandırılmaktadır.


Bursada çelik çatı yapan firmalar.
Birlik makina; geniş müşteri portföyü ile çeşitli amaçlara yönelik çalışmalar yapmaktadır. Standart projelere bağlı kalmaksızın dünya standartlarında, kullanım amacına göre imalat yapabilecek gerekli makine teçhizatına ve tecrübesine sahiptir.
Bursada kiralık konteynerVizyonumuz

Sektörümüzde yaratmış olduğumuz güvenilirliği, dünyadaki trendlerle paralel hale getirerek, tüm iş süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve bu doğrultuda kurumsal hedeflerimizi geliştirmek.Misyonumuz

Vizyonumuzdan aldığımız güç ve kurduğumuz kalite yönetim sistemi ışığında, kurumsallaşarak sürekli gelişmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit ederek sorun yaşamayacakları konteyner, prefabrik binalar ve çelik konstrüksiyon yapılar üretmek.Kurumsal değerlerimiz

Müşteri odaklılık, paylaşım ve uzlaşma, güvenilirlik, demokratik ve katılımcı ortam, insana ve çevreye saygı.Kalite politikamız

Kalite yönetim sistemimizi, kalite hedeflerimizi, iş süreçlerimizi ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri üretmek ve sunmak.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.