Bursa Veteriner Kliniği̇

http://bursaveteriner.bursamport.com
Bursa Veteriner Kliniği̇
11
Ataevler Mah. Y. Akkılıç Cad.Ataevler - Nilüfer,34100
+9Bursada veteriner kliniği. . Bursada en iyi veteriner hangisi sorunuzun cevabı bursa veteriner kliniği olacaktır. Bursada veteriner kliniği, ataevlerde veteriner hizmetleri, nilüferde deneyimli veteriner, bursa ataevlerde kedi köpek pansiyonu hizmetlerinde size artık bir telefon kadar yakın uzman kadrosu ile emrinizde olan bursa veteriner kliniği var. . Bursa nilüferde tam donanımlı bir veteriner muayenehanesi olarak 2015 dekurulmuştur. Bursada veteriner kliniğimizi kurarken yurtdışı kaynakları başta olmak üzere araştırmalar yaptık. Bursada veteriner hekimlik mesleğini üst kademelere çıkartabilmek ve hayvan dostlarımıza verilen hizmetin kalitesini arttırabilmek için yurtdışından esinlenerek muayene odalarımızı ve çalışma sistemimizi kurduk. Üç veteriner hekim olarak üçümüzde uludağ üniversitesi veteriner fakültesinden mezun olduk ve üniversite yıllarından beri klinisyenliğe duyduğumuz ilgiden dolayı kendi kliniğimizi kurma hayalimizi gerçekleştirmek adına çok çaba sarf ettik. Bursa ataevlerde veteriner, ataevler veteriner kliniği, veteriner bursa, bursada kedi pansiyonu, bursada köpek pansiyonu hizmetleri, bursa ataevlerde hayvan pansiyonu, bursada veteriner klinikleri, ataevlerde veteriner klinikleri, ataevlerde nöbetçi veteriner, nöbetçi veteriner klinikleri, bursada 7/24 veteriner klinikleri ihtiyaç ve arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız. Bursada veteriner kliniğimizde şu hizmetleri vermekteyiz. Muayene ve teşhis, Laboratuvar hizmetleri, Röntgen, Cerrahi müdahaleler, 7/24 acil hizmeti, Yatılı hasta tedavisi, Diş temizliği, Mikroçip uygulamaları Eve servis, Traş ve banyo Bursada pet shop ve ataevler, nilüfer ilçelerimizde mama bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız. Bursada veteriner hizmetleri veren veteriner kliniği olarak amacımız sizinle beraber yaşayan minik dostlarımızın yaşam kalitelerini ve hayat standartlarını yükseltmek ve onların sizinle birlikte daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamaktır. Ayrıca sokaktaki dostlarımız içinde kliniğimizde her daim hizmet vermekteyiz.
2810Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
  • Servis Saatleri08:30 - 19:30
  • Servis Yerleri Bursa Geneli
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Ataevler.

İletişim Formu
Bursada veteriner kliniği. .
Bursada en iyi veteriner hangisi sorunuzun cevabı bursa veteriner kliniği olacaktır.
Bursada veteriner kliniği, ataevlerde veteriner hizmetleri, nilüferde deneyimli veteriner, bursa ataevlerde kedi köpek pansiyonu hizmetlerinde size artık bir telefon kadar yakın uzman kadrosu ile emrinizde olan bursa veteriner kliniği var. .
Bursa nilüferde tam donanımlı bir veteriner muayenehanesi olarak 2015 dekurulmuştur. Bursada veteriner kliniğimizi kurarken yurtdışı kaynakları başta olmak üzere araştırmalar yaptık. Bursada veteriner hekimlik mesleğini üst kademelere çıkartabilmek ve hayvan dostlarımıza verilen hizmetin kalitesini arttırabilmek için yurtdışından esinlenerek muayene odalarımızı ve çalışma sistemimizi kurduk.
Üç veteriner hekim olarak üçümüzde uludağ üniversitesi veteriner fakültesinden mezun olduk ve üniversite yıllarından beri klinisyenliğe duyduğumuz ilgiden dolayı kendi kliniğimizi kurma hayalimizi gerçekleştirmek adına çok çaba sarf ettik.

Bursa ataevlerde veteriner, ataevler veteriner kliniği, veteriner bursa, bursada kedi pansiyonu, bursada köpek pansiyonu hizmetleri, bursa ataevlerde hayvan pansiyonu, bursada veteriner klinikleri, ataevlerde veteriner klinikleri, ataevlerde nöbetçi veteriner, nöbetçi veteriner klinikleri, bursada 7/24 veteriner klinikleri ihtiyaç ve arayışlarınızda size bir telefon kadar yakınız.
Bursada veteriner kliniğimizde şu hizmetleri vermekteyiz.
Muayene ve teşhis,
Laboratuvar hizmetleri,
Röntgen,
Cerrahi müdahaleler,
7/24 acil hizmeti,
Yatılı hasta tedavisi,
Diş temizliği,
Mikroçip uygulamaları
Eve servis,
Traş ve banyo
Bursada pet shop ve ataevler, nilüfer ilçelerimizde mama bölümü ile tüm hizmetleri tek çatı altında sizlere sunmaktayız.
Bursada veteriner hizmetleri veren veteriner kliniği olarak amacımız sizinle beraber yaşayan minik dostlarımızın yaşam kalitelerini ve hayat standartlarını yükseltmek ve onların sizinle birlikte daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürmelerini sağlamaktır.
Ayrıca sokaktaki dostlarımız içinde kliniğimizde her daim hizmet vermekteyiz.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.