Bursa Yudum Lokma
44
Güneştepe Mah. Yatağan Sk. No:31Osmangazi,34100
+90(531) 513 93 60Hayırlara, cemiyetlere, açılışlara, cenazelere, düğünlere, mevlütlere, şenliklere, özel günlerinize kısaca hayır yapmayı düşündüğünüz heryere özel araç ve uzman ekibimizle bir telefon ile gelip lokma ve pilav hayrınızı biz yapıp dağıtıyoruz... Bursada Lokma, Bursada Lokmacı, Bursada Lokma Satışı, Bursa Lokmacısı, Kestel, Gemlik, Gürsu, Yıldırımda Lokma, Bursada Şenlik ve cemiyetlere lokma, Bursada Ramazan ayında halka hayır için lokma dağıtımı, Bursada Hayır hizmetlerinde lokma dökme, İnegöl, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhanelide Lokma, Bursada lokma dökenler, Bursada Cemiyetlere lokma dökenler, Bursada Açılış organizasyonlarında lokma dağıtımnı, Bursada Lokma Hayrı, Yerel Seçim ve Kandil için lokma dağıtımı diyerek doğru adresi arayanlar için, Bursa ve ilçeleri için en doğru ve ideal adres Yudum Lokma olarak hizmetinizdeyiz. Siz niyetine girin gerisini Yudum Lokma'ya bırakın. Bursa'da hayır için pilav satışı dendiğinde akla gelen ilk adres. Bursamızın tüm ilçelerinden gelen talepler, yılların iş ciddiyeti ile yine profesyonel bir ekip tarafından özel aracımızla karşılanmaktadır. Lokmalarımız el değmeden hijyenik koşullarda özel makina ile dökülmektedir.
17132Ziyaretçi
 • Yetkili Hüseyin KIYMAZ
 • Adres Güneştepe Mah. Yatağan Sk. No:31 - Osmangazi
 • Telefon +90(531) 513 93 60
 • Telefon ( 2 ) +90(537) 953 54 14
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.yudumlokma.com
 • Web Sitesihttp://yudumlokma.Bursamport.com
 • E-Postahuseyinkiymaz16@gmail.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 24:00
 • Servis Saatleri08:00 - 24:00
 • Servis Yerleri Bursa geneli.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Bursa merkezde mobil araç.

İletişim Formu
Hayırlara, cemiyetlere, açılışlara, cenazelere, düğünlere, mevlütlere, şenliklere, özel günlerinize kısaca hayır yapmayı düşündüğünüz heryere özel araç ve uzman ekibimizle bir telefon ile gelip lokma ve pilav hayrınızı biz yapıp dağıtıyoruz...

Bursada Lokma, Bursada Lokmacı, Bursada Lokma Satışı, Bursa Lokmacısı, Kestel, Gemlik, Gürsu, Yıldırımda Lokma, Bursada Şenlik ve cemiyetlere lokma, Bursada Ramazan ayında halka hayır için lokma dağıtımı, Bursada Hayır hizmetlerinde lokma dökme, İnegöl, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhanelide Lokma, Bursada lokma dökenler, Bursada Cemiyetlere lokma dökenler, Bursada Açılış organizasyonlarında lokma dağıtımnı, Bursada Lokma Hayrı, Yerel Seçim ve Kandil için lokma dağıtımı diyerek doğru adresi arayanlar için, Bursa ve ilçeleri için en doğru ve ideal adres Yudum Lokma olarak hizmetinizdeyiz.

Siz niyetine girin gerisini Yudum Lokma'ya bırakın. Bursa'da hayır için pilav satışı dendiğinde akla gelen ilk adres.

Bursamızın tüm ilçelerinden gelen talepler, yılların iş ciddiyeti ile yine profesyonel bir ekip tarafından özel aracımızla karşılanmaktadır.

Lokmalarımız el değmeden hijyenik koşullarda özel makina ile dökülmektedir.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.