Çalışkan Mobilya
11
Hürriyet Mah. 518. Sk. No:13 Yalıntaş BeldesiMustafakemalpaşa,34100
+90(224) 618 03 55Çalışkan mobilya bursada toptan mobilya üretimi 1969 yılında vardar mobilya adıyla kurulan, daha sonra ismi çalışkan mobilya olarak değiştirilen işletmemiz mobilya ile ilgili birçok konuda atölye bazında uzun yıllardan beri üretim yapan, üretimde kalite ve estetiği ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları, rahatlığı ve evinizin güzelliği düşünülerek tasarlanan yepyeni mobilya koleksiyonları sunmaktayız. Vizyonumuz: teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir işletme yapısı ile gerek bulunduğu bölgede, gerekse yurtiçinde önem taşıyan bir firma olmak. Misyonumuz:müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek, çalışanlarıyla, tüketicisiyle mutlu bir aile oluşturmak, düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmak, karlı ve verimli bir işletme olarak kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek. Kalite politikamız:insanlarla olan diyaloğu üst seviyelerde tutup her zaman paylaşmayı seven ve bilen bir anlayışımız vardır. Personelle aylık toplantılar düzenleyerek işletmenin bundan sonra yapacaklarını anlatıp personelle fikir alışverişinde bulunup doğru karar vermeyi ve personel motivasyonunu yükselterek kalitesi standardını yükseltmeyi hedeflemektedir. Müşteri odaklı çalışma felsefesini benimseyen, yenilikçi kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli ve dinamik ekibimizle yola devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti:bize güç veren müşterilerimizin memnuniyetidir. Çalışkan mobilya olarak biz tüketicimizi anlıyor, ihtiyaçlarını biliyor ve onları memnun etmek için çalışıyoruz. .
4558Ziyaretçi
 • Yetkili Mehmet ÇALIŞKAN
 • Adres Hürriyet Mah. 518. Sk. No:13 Yalıntaş Beldesi - Mustafakemalpaşa
 • Telefon +90(224) 618 03 55
 • Fax +90(224) 612 06 26
 • Özel Sitesi http://www.caliskanmobilya.com.tr/
 • Web Sitesihttp://caliskanmobilya.bursamport.com
 • E-Postainfo@caliskanmobilya.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış20:00 - 17:30
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Mustafakemalpaşa yalıntaş beldesi.

İletişim Formu
Çalışkan mobilya bursada toptan mobilya üretimi
1969 yılında vardar mobilya adıyla kurulan, daha sonra ismi çalışkan mobilya olarak değiştirilen işletmemiz mobilya ile ilgili birçok konuda atölye bazında uzun yıllardan beri üretim yapan, üretimde kalite ve estetiği ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları, rahatlığı ve evinizin güzelliği düşünülerek tasarlanan yepyeni mobilya koleksiyonları sunmaktayız.
Vizyonumuz: teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve uygulayan, ürün geliştirmede sürekli özgünü yaratan, çalışanları, müşteri ve tedarikçileri ile bütünleşmeyi amaçlayan, ülke ekonomisine katkıda bulunan bir işletme yapısı ile gerek bulunduğu bölgede, gerekse yurtiçinde önem taşıyan bir firma olmak.
Misyonumuz:müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici beklentilerine cevap vermek, çalışanlarıyla, tüketicisiyle mutlu bir aile oluşturmak, düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmak, karlı ve verimli bir işletme olarak kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek.
Kalite politikamız:insanlarla olan diyaloğu üst seviyelerde tutup her zaman paylaşmayı seven ve bilen bir anlayışımız vardır. Personelle aylık toplantılar düzenleyerek işletmenin bundan sonra yapacaklarını anlatıp personelle fikir alışverişinde bulunup doğru karar vermeyi ve personel motivasyonunu yükselterek kalitesi standardını yükseltmeyi hedeflemektedir. Müşteri odaklı çalışma felsefesini benimseyen, yenilikçi kaliteden ödün vermeyen, tecrübeli ve dinamik ekibimizle yola devam etmektedir.
Müşteri memnuniyeti:bize güç veren müşterilerimizin memnuniyetidir. Çalışkan mobilya olarak biz tüketicimizi anlıyor, ihtiyaçlarını biliyor ve onları memnun etmek için çalışıyoruz. .
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.