Çayırköylü Damla Sulama Sistemleri

http://cayirkoylu.bursamport.com
Çayırköylü Damla Sulama Sistemleri
35
Tepecik Kasabası Mustafakemalpaşa / BursaMustafakemalpaşa,34100
+90(224) 635 20 13Bursada damla sulama sistemleri. Çayırköylü firması ilk kuruluş tarihi 1945 yılı olup kuruluş amacı çeşitli zirai alet ve makinelerin bakımını yapmaktı. 1950 li yıllardan itibaren tarımsal mekanizasyondaki hızlı gelişmeye paralel olarak pulluk imalatı ile başlayan zirai alet makine üretim süreci daha sonra bölge ihtiyaçları gözönünde bulundurularak ekim, dikim makineleri ve baklagil hasat makineleri alanında devam etmiştir Bölgede artan sulu tarım ve paralelinde yaygınlaşan sebze üretimi ile birlikte ilk kez 1996 yılında sulama sistemleri için filtre imalatına başladı. 2002 yılından itibaren talep yoğunluğu ile imalatın tamamını sulama sistemleri üretimi doldurdu. 2004 yılı itibariyle su filtrasyon alanında farklı kapasitelerde modüler sistemler ve otomasyonlar kurmaya başladı. 2005 yılında imalatını yaptığı taşınabilir gravel filtre sistemleri ve filtre otomasyon sistemleri ile faydalı model belgesi almaya hak kazandı. 2006 - 2007 yıllarında tse, ıso, ce, garanti belgesi ve zirai kredilendirme belgelerini tamamlayarak ülke genelinde yaygın satış ve servis ağını oluşturdu. Çayırköylü su filtrasyon sistemleri; kuruluşundan bu yana imalatın her aşamasında müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak üretimini yönlendirmekte olup varolan üretimin dışında 20 kapasitesini talep doğrultusunda müşteri özel üretimlerine ayırmaktadır. Ürünlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz. Bursada yosun filtreleri, hidrosiklonlar, gübre tankları, hortum serme ve toplama makinaları, müşteriye özel üretimler, tarımsal ek parça ve ekipmanlar.
6059Ziyaretçi
 • Yetkili Erhan GÖR
 • Adres Tepecik Kasabası Mustafakemalpaşa / Bursa - Mustafakemalpaşa
 • Telefon +90(224) 635 20 13
 • Fax +90(224) 635 24 87
 • Özel Sitesi http://www.cayirkoylu.com.tr
 • Web Sitesihttp://cayirkoylu.bursamport.com
 • E-Postainfo@cayirkoylu.com.tr
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış08:00 - 20:00
 • Servis Saatleri -
 • Servis Yerleri Türkiye Geneli Servis
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Mustafakemalpaşa / bursa / tepecik kasabası.

İletişim Formu
Bursada damla sulama sistemleri. Çayırköylü firması ilk kuruluş tarihi 1945 yılı olup kuruluş amacı çeşitli zirai alet ve makinelerin bakımını yapmaktı.
1950 li yıllardan itibaren tarımsal mekanizasyondaki hızlı gelişmeye paralel olarak pulluk imalatı ile başlayan zirai alet makine üretim süreci daha sonra bölge ihtiyaçları gözönünde bulundurularak ekim, dikim makineleri ve baklagil hasat makineleri alanında devam etmiştir
Bölgede artan sulu tarım ve paralelinde yaygınlaşan sebze üretimi ile birlikte ilk kez 1996 yılında sulama sistemleri için filtre imalatına başladı.
2002 yılından itibaren talep yoğunluğu ile imalatın tamamını sulama sistemleri üretimi doldurdu.
2004 yılı itibariyle su filtrasyon alanında farklı kapasitelerde modüler sistemler ve otomasyonlar kurmaya başladı.
2005 yılında imalatını yaptığı taşınabilir gravel filtre sistemleri ve filtre otomasyon sistemleri ile faydalı model belgesi almaya hak kazandı.
2006 - 2007 yıllarında tse, ıso, ce, garanti belgesi ve zirai kredilendirme belgelerini tamamlayarak ülke genelinde yaygın satış ve servis ağını oluşturdu.
Çayırköylü su filtrasyon sistemleri; kuruluşundan bu yana imalatın her aşamasında müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak üretimini yönlendirmekte olup varolan üretimin dışında 20 kapasitesini talep doğrultusunda müşteri özel üretimlerine ayırmaktadır. Ürünlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz. Bursada yosun filtreleri, hidrosiklonlar, gübre tankları, hortum serme ve toplama makinaları, müşteriye özel üretimler, tarımsal ek parça ve ekipmanlar.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.