Duygu Çiçekçilik
104
Çarşamba Pazarı İlkbahar Cd. No: 8/BOsmangazi,34100
+90 (224) 256 75 55"‘'Duygu Çiçekçilik'',bugün 30 senelik birikim ve tecrübesi ile sizlere hizmet etmektedir.
Duygu çiçekçilik kendini sürekli yeniliyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmiştir. Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin memnuniyetine bağlı referanslarla güçlenip hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Bursa içi çiçek siparişleriniz firmamızın profesyonel ekibi tarafından hazırlanıp son kontrolleri yapıldıktan sonra deneyimli elemanlarımız ile siparişleriniz tam zamanında verilen adrese teslim edilir.Bursa dışı ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde,firmamızın da üyesi olduğu, 140 ülkede 70.000 üyesi bulunan Teleflor derneğine bağlı tüm illerdeki en seçkin çiçekçilerle çalışılmaktadır.

Bundan 5 yıl önce Bursa'da bir ilki gerçekleştirerek sanal ortamda online alışverişli bir çiçek satış sitesi oluşturduk.

Her geçen gün sizlere daha iyi hizmetleri sunabilmek için kendimiz ile yarışıyoruz"…
5315Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış08:00 - 20:30
  • Servis Saatleri08:30 - 20:30
  • Servis Yerleri Osmangazi, Nilüfer, Yıldırım, Mudanya ve İnegöl
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Cicim Fırını Karşısı

"‘'Duygu Çiçekçilik'',bugün 30 senelik birikim ve tecrübesi ile sizlere hizmet etmektedir.

Duygu çiçekçilik kendini sürekli yeniliyerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmiştir. Hizmet verdiğimiz kurum ve kişilerin memnuniyetine bağlı referanslarla güçlenip hizmet kalitemizi arttırıyoruz.Bursa içi çiçek siparişleriniz firmamızın profesyonel ekibi tarafından hazırlanıp son kontrolleri yapıldıktan sonra deneyimli elemanlarımız ile siparişleriniz tam zamanında verilen adrese teslim edilir.Bursa dışı ve yurt dışı çiçek siparişlerinizde,firmamızın da üyesi olduğu, 140 ülkede 70.000 üyesi bulunan Teleflor derneğine bağlı tüm illerdeki en seçkin çiçekçilerle çalışılmaktadır.Bundan 5 yıl önce Bursa'da bir ilki gerçekleştirerek sanal ortamda online alışverişli bir çiçek satış sitesi oluşturduk.Her geçen gün sizlere daha iyi hizmetleri sunabilmek için kendimiz ile yarışıyoruz"…
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 990 firma yer almaktadır.