Fabra Barbers Club
83
Cumhuriyet Mh. Gazi Cad. İlhan Uslu 1 Sitesi No:58Nilüfer,34100
+90(224) 451 60 65İlk önceleri sadece kadınlar tarafından yaptırılan cilt bakımı, manikür-pedikür ve daha bronz bir tane sahip olmak için gidilen solaryum artık erkekler tarafından da olcukça rağbet görülüyor. Değişen erkek imajı bu tür bakım merkezlerine olan ilgiyi de arttırdı. Bunun yanında saç bakımı, cilt bakımı, manikür-pedikür işlerinin yapıldığı yerlere de ihtiyaç doğdu. Günümüz erkeğin bu gibi işleri farklı yerlerde halletmeleri beklenemezdi elbette... Zamanın da kısıtlı olduğunu varsayarak; ihtiyacın olduğu yerde ''FABRA BARBER'S CLUB'' doğdu. ''FABRA'' Fatih ATEŞ; Bayram ATEŞ ortaklığında kuruluşunun 20 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye ilk günkü heyecan ile devam ediyoruz. Saç Kesiminde: Müşterimizin yaşı, mesleki konumu giyim tarzı da baz alınarak uygun bir model yaratılır. Bu model müşterilerimizin yüz hatlarına uygun olarak belirlenir. Model yaratırken müşterilerimizin de talepleri her zaman olduğu gibi ön planda tutulur.
19154Ziyaretçi
 • Yetkili Fatih ATEŞ "– Bayram ATEŞ
 • Adres Cumhuriyet Mh. Gazi Cad. İlhan Uslu 1 Sitesi No:58 - Nilüfer
 • Telefon +90(224) 451 60 65
 • Telefon ( 2 ) +90(224) 451 77 72
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.fabrabarbers.com
 • Web Sitesihttp://fabrabarbers.Bursamport.com
 • E-Postafabra@fabrabarbers.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 21:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Gazi Caddesi Pera Plaza Sokak Köşesi

İletişim Formu
İlk önceleri sadece kadınlar tarafından yaptırılan cilt bakımı, manikür-pedikür ve daha bronz bir tane sahip olmak için gidilen solaryum artık erkekler tarafından da olcukça rağbet görülüyor.

Değişen erkek imajı bu tür bakım merkezlerine olan ilgiyi de arttırdı. Bunun yanında saç bakımı, cilt bakımı, manikür-pedikür işlerinin yapıldığı yerlere de ihtiyaç doğdu. Günümüz erkeğin bu gibi işleri farklı yerlerde halletmeleri beklenemezdi elbette...

Zamanın da kısıtlı olduğunu varsayarak; ihtiyacın olduğu yerde ''FABRA BARBER'S CLUB'' doğdu.

''FABRA'' Fatih ATEŞ; Bayram ATEŞ ortaklığında kuruluşunun 20 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye ilk günkü heyecan ile devam ediyoruz.Saç Kesiminde: Müşterimizin yaşı, mesleki konumu giyim tarzı da baz alınarak uygun bir model yaratılır. Bu model müşterilerimizin yüz hatlarına uygun olarak belirlenir. Model yaratırken müşterilerimizin de talepleri her zaman olduğu gibi ön planda tutulur.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.