Mehita Gelinlik Abiye
11
Tuzpazarı Bayathane Cad. Çamoğlu İşh. No:7/32Tuzpazarı,34100
+90(224) 222 93 93Bursa gelinlik ve moda evi olarak abiye ve her türlü bayan kıyafeti dikiyoruz. Bursada bir gelinlik ve moda evi markası olan mehita, kurulduğu 2003 yılından bugüne gelinlik, abiye ve kaftan üretiminde uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile bursada sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Mehita, kurulduğu ilk günlerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek, kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir. Mehita, yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor. Vizyonumuz; Mehita, yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor. Misyonumuz sorumluluk sahibi, etik, ekip ruhuna sahip dinamik, nitelikli çalışanlarına önem veren, sektöründe markasına yön verip, pazar oluşturabilen ve dinamikliğini koruyan bir firma olmaktır.
4506Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış02:00 - 00:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Tuzpazarında.

İletişim Formu
Bursa gelinlik ve moda evi olarak abiye ve her türlü bayan kıyafeti dikiyoruz.
Bursada bir gelinlik ve moda evi markası olan mehita, kurulduğu 2003 yılından bugüne gelinlik, abiye ve kaftan üretiminde uzman kadrosu ve özgün tasarımları ile bursada sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Mehita, kurulduğu ilk günlerdeki heyecan ve azmini korumakta, çalışmalarına büyük bir titizlikle devam etmekte, her gün çağın teknolojik gelişmelerini takip ederek, kendini yenilemekte ve büyümeye devam etmektedir. Mehita, yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor.
Vizyonumuz;
Mehita, yıllardır, evlilik hayali kuran modern genç kızları etkileyen zarif görünümlere imza atmaya devam ediyor. Aşkın ve güzelliğin birlikteliğine bambaşka bir boyut kazandırıyor. Misyonumuz sorumluluk sahibi, etik, ekip ruhuna sahip dinamik, nitelikli çalışanlarına önem veren, sektöründe markasına yön verip, pazar oluşturabilen ve dinamikliğini koruyan bir firma olmaktır.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.