Tango Evita Dans & Sanat Merkezi

http://tangoevita.Bursamport.com
Tango Evita Dans & Sanat Merkezi
11
Konak Mh. Yaz Sk. No: 2/ANilüfer,34100
+90 (224) 451 44 15Türkan Bulut Yiğitdinç tarafından 2004 yılında topluluk olarak kurulan grubun amacı, Bursa'da tangonun sevilen ve keyifle uygulanan bir dans olmasını sağlamaktı. Kısa sürede önce Bursa Kültür Sanat Vakfında, ardından Nilüfer Belediyesi dans atölyesinde düzenli yapılan dersler ve tango geceleri ile topluluk büyüdü ve Bursa'da ve Türkiye'de tanınan bir grup oldu. Bursa'da ve Uludağ'da Türkiye Tango Festivalinin yanı sıra birçok organizasyon ve workshoplar düzenleyen topluluk Bursa'daki dans eğitimi ve organizasyonları ihtiyacını karşılamak üzere,

2010 yılı Mayıs ayında TANGO EVİTA DANS VE SANAT MERKEZİ adı altında hizmet vermeye başladı.
Akademik kadro ve metodlarla, "‘"‘Doğumdan, sonsuza kadar dans ve sanat'"‘ ilkesiyle yola çıkan, sizin için özenle düzenlenmiş mimariyle, sağlıklı ortamlarda hizmet vermeyi görev edinmiştir.

Dünya danslarıyla birlikte Anadolu danslarının da öğretilmesi ve uygulanmasını hedefleyen merkezde, yalnız dans değil sağlıklı yaşamanız için gerekli olan egzersiz programları ve seminerleriyle de katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Çocuk eğitimine önem veren merkez, bale, çocuk ve dans, yetenek seçimi ve yönlendirme ihtisas alanlarıyla, çocuklarımızın yaşam boyu yapacağı sportif aktiviteleri için alt yapı sağlayan temel eğitimleri de kapsamaktadır.

Toplumun her kesimine hitap edecek olan merkezde engelli çocuklar ve yetişkinler için de entegre programlar bulunmaktadır.
4497Ziyaretçi
 • Yetkili Dr. Türkan Bulut YİĞİTDİNÇ
 • Adres Konak Mh. Yaz Sk. No: 2/A - Nilüfer
 • Telefon +90 (224) 451 44 15
 • Telefon ( 2 ) +90 (224) 451 44 25
 • Fax
 • Özel Sitesi http://www.tangoevita.com
 • Web Sitesihttp://tangoevita.Bursamport.com
 • E-Postaturkanby@tangoevita.com
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açılış/Kapanış09:00 - 20:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Konak Kültür Merkezi Sokağı 20 mt. Yukarısında

İletişim Formu
Türkan Bulut Yiğitdinç tarafından 2004 yılında topluluk olarak kurulan grubun amacı, Bursa'da tangonun sevilen ve keyifle uygulanan bir dans olmasını sağlamaktı. Kısa sürede önce Bursa Kültür Sanat Vakfında, ardından Nilüfer Belediyesi dans atölyesinde düzenli yapılan dersler ve tango geceleri ile topluluk büyüdü ve Bursa'da ve Türkiye'de tanınan bir grup oldu. Bursa'da ve Uludağ'da Türkiye Tango Festivalinin yanı sıra birçok organizasyon ve workshoplar düzenleyen topluluk Bursa'daki dans eğitimi ve organizasyonları ihtiyacını karşılamak üzere,2010 yılı Mayıs ayında TANGO EVİTA DANS VE SANAT MERKEZİ adı altında hizmet vermeye başladı.

Akademik kadro ve metodlarla, "‘"‘Doğumdan, sonsuza kadar dans ve sanat'"‘ ilkesiyle yola çıkan, sizin için özenle düzenlenmiş mimariyle, sağlıklı ortamlarda hizmet vermeyi görev edinmiştir.Dünya danslarıyla birlikte Anadolu danslarının da öğretilmesi ve uygulanmasını hedefleyen merkezde, yalnız dans değil sağlıklı yaşamanız için gerekli olan egzersiz programları ve seminerleriyle de katkı sağlamayı amaçlamaktadır.Çocuk eğitimine önem veren merkez, bale, çocuk ve dans, yetenek seçimi ve yönlendirme ihtisas alanlarıyla, çocuklarımızın yaşam boyu yapacağı sportif aktiviteleri için alt yapı sağlayan temel eğitimleri de kapsamaktadır.Toplumun her kesimine hitap edecek olan merkezde engelli çocuklar ve yetişkinler için de entegre programlar bulunmaktadır.
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 988 firma yer almaktadır.