Turkuaz
154
Tuzpazarı cd. Tuz Han. İçi alt kat No:157Uzunçarşı,34100
+90(224) 225 64 74Turkuaz Nikah Şekeri evliliğinizin unutulmaz kılınması için yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. Birbirinden güzel ve farklı birçok model arasından yapacağınız seçiminiz sonrasında itinayla hazırlayacağımız nikah şekerlerinizi size bir dost sıcaklığıyla sunmaktan büyük keyif alıyoruz. Sadece nikah şekerinizi hazırlamakla kalmıyoruz; yapacağınız kına, söz, nişan ve tüm hazırlıklar için arayıp ta bulamadığınız, hayalini kurduğunuz güncel tasarımları, süslemeleri ve diğer ürünleri size sağlıyoruz. Sitemizdeki "“ÜRÜNLER"” kısmından da fikir edinebileceğiniz, ilgi gören nikah şekeri tasarımlarımızın yanı sıra davetiye, bebek şekerleri, kapı süsleri, fotoğraf çerçeveleri - albümleri, sünnet şekerleri, kına malzemeleri, nişan "– söz sepetleri, anı defterleri arıyorsanız, modellerimizi görmek için Uzun Çarşı'daki Turkuaz'a uğramayı unutmayın. Bütçenize uygun, beğendiğiniz renkler ve detaylar kullanılarak size özel tasarlanacak nikah şekeri ve aksesuarların kullanıldığı, hayalinizdeki düğünü yapabilmek sadece birkaç adım ötenizde: Bursa Çarşısı'ndaki tarihi Tuz Han'a uğramayı ve Turkuaz'ın heyecan verici ürünlerini görmeyi unutmayın. Hayatınızın her anını heyecanla, mutlulukla ve keyifle yaşamanızı dileriz"…
12195Ziyaretçi
 • Yetkili Saime KAYNAKLI "– Mesude ÇAKIROĞLU
 • Adres Tuzpazarı cd. Tuz Han. İçi alt kat No:157 - Uzunçarşı
 • Telefon +90(224) 225 64 74
 • Telefon ( 2 ) +90(554) 951 56 84
 • Fax  
 • Özel Sitesi http://www.turkuazseker.com
 • Web Sitesihttp://turkuaz.Bursamport.com
 • E-Posta
 • Sayın yetkili, bilgilerinizin herkes tarafından görüntülenebilmesi için
  lütfen aşağıdaki butona tıklayınız.
  SAYFANIZI HEMEN AKTİFLEŞTİRMEK İÇİN TIKLAYIN
 • Açılış/Kapanış10:00 - 19:00
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Uzun Çarşı Tuzhan İçi

İletişim Formu
Turkuaz Nikah Şekeri evliliğinizin unutulmaz kılınması için yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır. Birbirinden güzel ve farklı birçok model arasından yapacağınız seçiminiz sonrasında itinayla hazırlayacağımız nikah şekerlerinizi size bir dost sıcaklığıyla sunmaktan büyük keyif alıyoruz.

Sadece nikah şekerinizi hazırlamakla kalmıyoruz; yapacağınız kına, söz, nişan ve tüm hazırlıklar için arayıp ta bulamadığınız, hayalini kurduğunuz güncel tasarımları, süslemeleri ve diğer ürünleri size sağlıyoruz.

Sitemizdeki "“ÜRÜNLER"” kısmından da fikir edinebileceğiniz, ilgi gören nikah şekeri tasarımlarımızın yanı sıra davetiye, bebek şekerleri, kapı süsleri, fotoğraf çerçeveleri - albümleri, sünnet şekerleri, kına malzemeleri, nişan "– söz sepetleri, anı defterleri arıyorsanız, modellerimizi görmek için Uzun Çarşı'daki Turkuaz'a uğramayı unutmayın.

Bütçenize uygun, beğendiğiniz renkler ve detaylar kullanılarak size özel tasarlanacak nikah şekeri ve aksesuarların kullanıldığı, hayalinizdeki düğünü yapabilmek sadece birkaç adım ötenizde: Bursa Çarşısı'ndaki tarihi Tuz Han'a uğramayı ve Turkuaz'ın heyecan verici ürünlerini görmeyi unutmayın.

Hayatınızın her anını heyecanla, mutlulukla ve keyifle yaşamanızı dileriz"…
Firmanızı Ekleyin

Bursamport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 989 firma yer almaktadır.